Kapusta biała na goł±bki  Kapusta biała na goł±bkiKapusta biała na goł±bkia Kapusta biała na goł±bki Kapusta biała na goł±bki
Kapusta biała na goł±bki
Gospodarstwo Produkty Współpraca Aktualno¶ci Lokalizacja Kontakt
 
 

Kapusta biała na goł±bki:

Nasze gospodarstwo rolne z Charsznicy wprowadziło do oferty specjalne odmiany kapusty białej, które idealnie nadaj± się do produkcji goł±bków. Odmiany kapusty charakteryzuj± się delikatn± struktur± li¶ci, dzięki czemu nie ma potrzeby długiego gotowania. Dodatkowo posiadaj± ¶wietne walory smakowe, przez które danie jakim s± goł±bki będzie smaczne.

Oferowane przez nasze gospodarstwo główki kapusty goł±bkowej dochodz± nawet do 6 kg. S± więc na tyle duże, aby zadowolić nawet najbardziej wybrednego odbiorcę. Krótki gł±b ułatwia obróbkę kapusty. ¦rodkowa czę¶ć główki, a także mniejsze 1-3 kg. sztuki idealnie nadaj± się na farsz.

Nasza kapusta na goł±bki znalazła już uznanie w zakładach garmażeryjnych w południowej Polsce. Warzywo to posiadamy w ci±głej sprzedaży praktycznie przez cały rok. Własny transport umożliwia nam dowóz kapusty pod wskazany adres.

 
       
 
↓ SprawdĽ nasz± ofertę warzyw ↓
Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw