Dostawa warzyw Małopolska  Exploataţie agricolă varză albă murată creaţă morcov PoloniaExploataţie agricolă varză albă murată creaţă morcov Polonia Exploataţie agricolă varză albă murată creaţă morcov Polonia Exploataţie agricolă varză albă murată creaţă morcov Polonia
Świeże warzywa dostawa warzyw
Gospodarstwo Produkty Współpraca Aktualności Lokalizacja Kontakt
 

Proponowane warzywa już znalazły uznanie nie tylko wśród odbiorców polskich, ale również za granicą. Po nasze warzywa przyjeżdżają klienci z całej Europy. Popularność produktów z terenów naszej gminy świadczy niezbicie o ich wysokiej jakości oraz walorach smakowych.

Głównie nastawiamy się jednak na zaspokajanie potrzeb na naszym lokalnym rynku. Obecnie dostarczamy nasze warzywa do hurtowni, zakładów garmażeryjnych oraz na giełdy rolne. Cały czas szukamy nowych rynków zbytu.

Zapraszamy do współpracy hurtownie warzyw, właścicieli hoteli, restauracji, barów, zakładów garmażeryjnych, z województwa małopolskiego i nie tylko. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Posiadamy własny transport i możliwość dowozu świeżych warzyw we wskazane miejsce. Wystawiamy faktury VAT na zakupiony towar. Istnieje możliwość zakupu warzyw niepłukanych.

Nasza oferta obejmuje warzywa:

- kapusta biała - worek 25 kg., w sezonie na sztuki
- kapusta biała szatkowana - worek foliowy 10 kg.
- kapusta czerwona - worek 25 kg., w sezonie na sztuki
- burak czerwony - worek 10 kg. lub 15 kg.
- ziemniak - worek 15 kg. lub 30 kg.
- kapusta kiszona
- ogórek kiszony
- kapusta biała - odmiany na gołąbki
- odmiany ziemniaka idealne na kopytka, kluski śląskie
- odmiany ziemniaka idealne na dania obiadowe
- produkty garmażeryjne

Możliwe inne opakowania.

↓ Sprawdź naszą ofertę warzyw ↓
dostawa kapusty z charsznicy dostawa kapusty z charsznicy dostawa buraczka  z charsznicy dostawa marchwi z charsznicy dostawa pietruszki z charsznicy dostawa ziemniaków z charsznicy dostawa selera z charsznicy dostawa kapusty kiszonej z charsznicy dostawa ogórków kiszonych z charsznicy