Jakie ziemniaki na kopytka  Jakie ziemniaki na kopytkaJakie ziemniaki na kopytka Jakie ziemniaki na kopytka Jakie ziemniaki na kopytka
Jakie ziemniaki na kopytka
Gospodarstwo Produkty Współpraca Aktualności Lokalizacja Kontakt
 
 

Ziemniaki na kopytka i kluski śląskie:

Nasze gospodarstwo rolne z Charsznicy wprowadziło do oferty specjalne odmiany ziemniaków, które nadają się idealnie do przygotowania dań, takich jak kluski śląskie, kopytka.

Ziemniak jest warzywem, które praktycznie codziennie gości na stołach w polskich domach. Nie każda odmiana nadaje się jednak do przygotowania kopytek czy innych tego typu potraw. Zła odmiana sprawi, że te dania nie przetrwają gotowania. Na pewno wiele osób zastanawia się wręcz jakie odmiany ziemniaków wybrać, aby przygotować daną potrawę.

W ofercie naszego gospodarstwa znajdziecie Państwo odmiany mączyste, z dużą zawartością skrobi, o wilgotnej konsystencji. Dzięki swym właściwościom będą świetnym składnikiem do potraw takich jak: kluski śląskie, placki ziemniaczane, pyzy, kopytka, farsze do pierogów ruskich i innych dań.

Tego typu odmiany ziemniaków są dostępne w sprzedaży przez cały rok. Ponieważ posiadamy własny transport, jesteśmy w stanie dostarczyć to warzywo pod wskazany adres.

 
       
 
↓ Sprawdź naszą ofertę warzyw ↓
Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw Przepisy na dania z warzyw